Про компанію

Fleurop-Interflora є лідером світового ринку та найвідомішим сервісом замовлення квітів у Європі.

Компанію Interflora підтримують понад 58 000 ретельно відібраних партнерських квіткових магазинів у більш ніж 150 країнах.

Бренди Fleurop та Interflora разом із торговою маркою Mercury вже більше століття визнаються сервісом з найвищою якістю квіткових товарів та бездоганним рівнем обслуговування клієнтів.

Fleurop і її всесвітня мережа доставлення квітів були засновані у 1927 році. У 1946 році Florist Transworld Delivery, Interflora British Group і Fleurop-Interflora об’єднали зусилля і створили нову організацію, щоб доставляти квіти по всьому світу. Нині Fleurop-Interflora обробляє понад 25 мільйонів замовлень щороку.

Організація Fleurop-Interflora пов'язана з найсучаснішими телекомунікаційними технологіями. У 1910 році саме завдяки телеграфу стало можливим замовити квіти, а сьогодні — завдяки комп’ютерній обробці інформації та новим засобам масової інформації, наприклад, Інтернету, які є рушійною силою швидкого розвитку Fleurop-Interflora. Все це, а також мобільність та постійне прагнення до досконалості дозволили міжнародній мережі Fleurop-Interflora стати лідером у сфері доставлення квітів.

Interflora в Україні

+372 600 3900
info@interflora.ua

Fleurop-Interflora NE Europe OÜ
Vabaõhumuuseumi tee 2A
13522 Tallinn Estonia

Реєстраційний номер
11152227

Податковий номер
EE100983247