Умови доставлення

Завдяки міжнародній мережі Fleurop-Interflora, ми можемо доставити ваше замовлення протягом декількох годин у будь-яку точку світу!

Через різницю в часових поясах та тривалість робочих годин в окремих країнах, доставлення в той же день вашого замовлення може бути гарантоване лише за таких умов.
Таким чином, час доставлення Вашого букету залежатиме від:

  • Часу доби та офіційних робочих годин та вихідних днів квіткових салонів та офісу Fleurop-Interflora в країні, в яку здійснюється доставлення.
  • Ми не гарантуємо доставлення в суботу пообіді, або в неділю та святкові дні.
  • Замовлення не доставляються у кемпінги, військові бази, човни, морські порти чи аеропорти.
  • Доставлення у точно вказаний час гарантується лише у випадку весілля або похорону. Тому, будь ласка, укажіть якомога точніший час доставлення в полі «Коментарі щодо доставлення» форми замовлення.
  • Якщо квіти потрібно доставити в лікарню, будь ласка, по можливості укажіть назву відділення і номер палати. Доставлення здійснюється лише у приймальне відділення.
  • Якщо квіти потрібно доставити в готель, будь ласка, укажіть номер кімнати та ім'я гостя/гостей (групи, пари тощо). Доставлення здійснюється тільки до стійки реєстрації готелю.

Будь ласка, уважно перевірте, чи адреса доставлення, включно з місцевим номером телефону, є повною та правильною. Ми не несемо відповідальності за несвоєчасне доставлення замовлення або неможливість його доставлення через неправильну або неповну адресу.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо Ви маєте спеціальне замовлення або запит. Ми гарантуємо доставлення у точно визначений час лише за попередньої згоди нашого відділу обслуговування клієнтів.

Якщо отримувач буде відсутній за вказаною вами адресою, наш флорист залишить візитну картку та спробує зв’язатися з отримувачем пізніше телефоном, щоб здійснити доставлення. Якщо флорист не може доставити квіти і не зможе зв’язатися з отримувачем протягом 24 годин після першої спроби доставлення, він повідомить нас про неможливість доставлення, і ми сповістимо вас про це телефоном або електронною поштою. Флорист, який здійснює доставлення, має право залишити квіти надійній третій стороні (наприклад, сусіду, портьє, швейцару, працівнику похоронного бюро тощо) для передачі квітів отримувачу. Те ж саме стосується додаткових товарів (листівки, подарунка тощо), передача яких була узгоджена в окремих випадках.
Якщо отримувач без будь-якої причини відмовляється прийняти квіти, стягується повна вартість за рахунком, виставленим нашим флористом.

Якщо отримувач відмовляється прийняти квіти без будь-яких причин, то всі витрати нашого флориста повинні бути оплачені.

Оплата за доставлення

9,00 €
Стандартна вартість доставлення по Україні
10-14 €
Оплата за доставлення в інші країни
Може стягуватися додаткова плата за доставлення у деякі віддалені місця. В окремих випадках доставлення може бути неможливим. У таких випадках наша служба підтримки клієнтів зв’яжеться з вами перед підтвердженням замовлення.